Wyłączenie ograniczenia mocy i trybu 20 km/h w ciężarówkach

PROGRAMOWE WYŁĄCZANIE OGRANICZENIA MOCY I TRYBU 20KM/H (PEŁZANIA)

Chociaż płyn AdBlue nie jest niezbędny do prawidłowej pracy silnika, to sterowniki zostały skonfigurowane, aby bez niego nie dało się jeździć. Co się stanie jak zabraknie AdBlue? Prowadząc pojazd po autostradzie, płyn może skończyć się znacznie szybciej niż podczas spokojnej trasy w mieście. Czym grozi jazda bez AdBlue? Chociaż silnik nie zgaśnie, to po jego wyłączeniu nie będzie możliwości ponownego uruchomienia go bez uzupełnienia płynu oraz zresetowania układu. W większości pojazdów komputer pokładowy podpowie, jaka jest minimalna ilość płynu AdBlue, którą trzeba dolać, jednak dolewka litrowego opakowania nie zresetuje ostrzeżeń – system tego nie zarejestruje!

Wyłączenie ograniczenia mocy i trybu 20 km/h w ciężarówkach

Tryb awaryjny w samochodzie – oferujemy wyłączenie ograniczenia mocy

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „tryb awaryjny silnika jak wyłączyć”, natrafić można na wiele interesujących wyników. Jednak po co wyłączać tryb awaryjny? Jeśli chcesz pozbyć się dodatkowych problemów z układem selektywnej redukcji katalitycznej, na przykład ryzyka uszkodzenia pompy, takie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne. Tryb awaryjny w samochodzie uniemożliwia prowadzenie pojazdu z prędkością większą niż 20 km/h. Aby tego uniknąć, skorzystaj z możliwości oferowanej przez 24AdBlue. W jakich samochodach działa tryb pełzania? Mercedes, Man czy Scania to tylko niektóre z marek. Warto odwiedzić nasz serwis i wyłączyć ograniczenie mocy w swoich pojazdach ciężarowych czy ciągnikach.

Usługa programowego wyłączenia ograniczenia mocy polega na zmodyfikowaniu sterownika w taki sposób, by pojazd nie przechodził samoczynnie w tryb awaryjny, w którym ograniczana jest maksymalna moc, a także prędkość. Przeprogramowany sterownik sprawi, że system nie będzie wyświetlał żadnych błędów oraz nie ograniczał prędkości pojazdu. Możemy również ustawić oprogramowanie tak, aby układ AdBlue stale dozował płyn, lecz na desce rozdzielczej auta nie będą się wyświetlały żadne usterki.

Dzięki emulatorom AdBlue niezależnie od obecności płynu AdBlue w zbiorniku pojazd nie wejdzie w tryb pełzania. Man, Volvo czy Iveco – niezależnie od marki, zajmiemy się instalacją odpowiednich sterowników. Oferujemy montaż u klienta, atrakcyjne ceny i pełną pomoc techniczną 24/7. Działamy na arenie międzynarodowej i z naszymi usługami dojedziemy w dowolne miejsce Polski oraz Unii Europejskiej. Niezależnie czy posiadasz model Volvo FH16 czy też Man TGX, tryb pełzania nie będzie dla nas żadnym problemem. Oferujemy również instalację emulatorów AdBlue w wielu innych modelach marek takich jak Mercedes, DAF, Scania czy Iveco.

+48 531 511 311